De site van Stijn Steels

Welkom op mijn site

Mijn uitslagen

2018;


Clasica Almeria, 11 februari
91e

Ronde van Murcia, 10 februari
41e


Ster van Bessèges, 31 januari - 4 februari
Rit 1: 76e

Rit 2: 51e

Rit 3: 92e

Rit 4: 81e

Rit 5: 94e

GP La Marseillaise, 28 januari

80e


2017

BK Piste 26 december

Scratch: 4e

Puntenkoers 6e


Ronde Van Zeeland, 14 oktober
34e


Famenne Ardenne Classic, 11 oktober
Opgave 


Parijs Bourges, 5 oktober

56e

Munsterland, 3 oktober
65e

Berlare 27 september
29e


Paris Chauny, 24 september 
18e


Textielprijs Vichte, 19 september

110


Primus Classic Haacht, 16 september

87e


Koolskamp 15 september

66e


GP Wallonie, 13 september

Opgave


Zwevegem, 11 september

18e


Izegem, 7 september
100e 


GP Fourmies, 3 september

54e

Kortemark, 31 augustus

47e

Schaal Sels Merksem, 27 augustus

8e


Mandel-Leie Schelde, 26 augustus

56e


GP Zottegem, 22 augustus

74e


Tour de Limousin: 15-18 augustus

Rit 1: 126 (valpartij)

Rit 2: opgave


Binkbank Tour: 7-13 augustus

Rit 1: 65e

Rit 2: 169e

Rit 3: 96e

Rit 4: 114e

Rit 5: 85e

Rit 6: 94e

Rit 7: 121e


Aarschot, Dwars door het Hageland, 5 augustus

16e


Prudential Ride London Surray Classic
75e


Westrozebeke, 24 juli

10e


GP Perenchies, 23 juli:

17e

Dentergem 17 juli: 
29e

GP Monseré 8 juli Roeselare

23e


Belgisch Kampioenschap Antwerpen 25 juni

80e (na sterke wedstrijd zie verslag)


Halle Ingooigem 21 juni 2017

35e


Ster ZLM toer 14-18 juni

Proloog Westkapelle: 81e

Hoogerheide:106e

Buchten: 92e

La Gileppe:79e

Oss: 8


Ronde van Limburg 11 juni
Opgave

Dwars door de Vlaamse Ardennen 10 juni
14e

Ruddervoorde 7 juni
Opgave


Ronde Van Luxemburg 31 mei - 4 juni

Proloog: 108 (mechanisch defect).

rit 1: 74e

rit 2: 72e

rit 3: 94e

rit 4: 80e

Baloise Belgium Tour 24-28 mei 

Knokke Heist: 26e

Moorslede: 59e

Beveren: 76e

Ans: 77e

Tongeren: 57e


GP Wase Polders Verrebroek

9e

Ronde van Overijssel 6 mei
57e

GP Denain 13 april
79e - in dienst van Bert Van Lerberghe (9e)

Paris Camemebert 11 april
Aangekomen in groep na het 1e peloton

Parijs Roubaix 9 april

Opgave na lekke band 

Scheldeprijs Schoten 5 april
144e

Ronde van Vlaanderen, 2 april 
100e

Gent Wevelgem, 26 maart
Opgave na val

Dwars door Vlaanderen 22 maart

Opgave door technisch defect

Handzame koers 17 maart

22e

Nokere Koerse 15 maart

112e

Dorpenloop Rucphen 12 maart
79e

Ronde van Drenthe, 11 maart
90e

GP Lillers 5 maart
57e

Kuurne Brussel Kuurne 26 februari
126e

Omloop het Nieuwsblad 25 februari
66e

Tour of Oman 14-19 februari
Rit 1: 47e
Rit 2: 55e
Rit 3: 51e
Rit 4: 91e 
Rit 5: 80e
Rit 6: 21e 

Ster van Besseges 1-5 februari

Rit 1: 46e
Rit 2: 40e
Rit 3: 93e
Rit 4: 124e (ziek)
Rit 5: 99e (tijdrit, slepend wiel) 

GP La Marseillaise  29 januari

64e


2016

3 oktober: Monsterland Sparkassen Giro
Opgave na val

19-25 september Eneco Tour
Rit 1: 44e
Rit 2: 116e
Rit 3: 24e
Rit 4: 145e
Rit 5 (ploegentijdrit): 17e
Rit 6: 111e
Rit 7: opgave na kettingbreuk

16 september Koolskamp
52e

13 september: Desselgem
14e

10 september, Kustpijl
18e

3 september Brussels Cycling Classic
64e

1 september Kortemark
22e

28 augustus: Schaal Sels 1.1
3e

27 augustus: Meulebeke
78e

23 augustus: GP Zottegem
20e

21 augustus GP Jef scerens-Leuven
Opgave

16-19 augustus Tour de Limousin
Rit 1: 69
Rit 2: 83
Rit 3: 116
Rit 4: 119

5 augustus Dwars door het Hageland
12e

31 juli: London Ride
38e

23-27 augustus TRW
Rit 1: 53e
Rit 2: 21e
Rit 3: 117e
Rit 4: 101e
Rit 5: 36e

TSVL wint het ploegenklassement

21 juli, GP Dubois Isi�res
4e

3 juli GP JP Monsere
2e

IWT Oetingen 
Opgave

BK Lac de l'eau d'heure
Opgave

Ster ZLM Toer

Proloog: 74e (op 32 sec)
Rit 1: 63e
Rit 2: 64e
Rit 3: 52e
Rit 4: 83e 

Ronde van Limburg 12 juni
64e

Ruddervoorde 8 juni
10e

Boucles de la Mayenne 2-5 juni
Proloog: 25e
Rit 1: 41e
Rit 2: 29e
Rit 3: 26e
Eindstand 23e

Boucles de l'Aulne
40e

28 mei: GP Plumelec
94e

22 mei GP der Wase Polders Verrebroek
4e

Puivelde
44e

Tour de Picardie 13-15 mei

Rit 1: 47e
Rit 2: 49e
Rit 3: 32e

4 daagse van Duinkerke 4-8 mei

Rit 1: 51e
Rit 2: 49e
Rit 3: 41e
Rit 4: 54e
Rit 5: 21e

Tour of Yorkshire, 29 april-1 mei.
Rit 1: 64e
Rit 2 : 40e (5e GC nna boni's in vlucht van de dag)
Rit 3: opgave

GP Denain, 14 april
144e (Bert opgewacht na val in slotfase)

Parijs Roubaix, 10 april
Opgave na lekke band v��r Wallers.

Scheldeprijs, 6 april
107e

Ronde Van Vlaanderen, 3 april
51e

3-Daagse De Panne Koksijde 29-31 maart
Rit 1: Zoittegem: 49e
Rit 2: Koksijde: 44e
Rit 3A: De Panne: 94e (Strijdlust)
Rit 3B: De Panne: 65e
Algemeen Klassement: 38e

E3 prijs Harelbeke, 25 maart
86e

Dwars door Vlaanderen, 23 maart
112e

Handzame Classic, 18 maart
valpartij

Dorpenloop Rucphen, 13 maart
36e

Ronde van Drenthe, 12 maart
57e

GP Lillers, 6 maart (UCI 1.2) 
1e

Le Samyn, 2 maart
28e

Dr�me Classic 28 februari
100e

Classic Sud Ard�che 27 februari: 
Opgave

Ronde van OMAN (HC): 16-22 februari
1e etappe: 135e
2e etappe: 138e
3e etappe: 40e
4e etappe: 122e - leider in de klassement van meest aanvallende renner
5e etappe: opgave na val

Ronde van QATAR (HC) : 8-12 februari
1e etappe: 21e
2e etappe: 50e
3e etappe: 73e
4e etappe: 130e (materiaalpech)
5e etappe: 53e
Eindstand : 48e

2015

Paris Bourges 8 oktober

60e

Binche Chimay Binche 6 oktober
Opgave

M�nsterland Giro 3 oktober
55e

Berlare 30 september
16e

Stekene 24 september
39e

WK Ploegentijdrit 20 september
16e (1e pro-continentale ploeg)

Kustpijl 12 september
34e

Izegem Koers 10 september
112e (gegrepen in slotronde)

Brussels Cycling Classic  5 september
112e

Schaal Sels 30 augustus
Opgave

Ronde Limousin 18 -21 augustus
Rit 1: Limoges Saint Yriex-la Perche: 64e
Rit 2: Arnac Pompadour-Lissac sur Couze:  105e valpartij
Rit 3: Saint-DizierLeyrenre-Aigurande: 130e (veel last val)
Rit 4: Aixe sur Vienne-Limoges: opgave

Ronde Van Denemarken 4-9 augustus
Rit 1: Stuer-Holstebro: 96e (valpartij)
Rit 2: Ringk�bing-Aarhus: 60e
Rit 3: Vejle-Vejle: 66e
Rit 4: Saegelse-Frederiksvaerk: 49e
Rit 5: Helsingor-Helsingor: 74e
Rit 6: Hillerod-Frederiksberg: 107e

Buggenhout Opstal 2 augustus
80e

GP Beeckman Ninove 23 juli
20e

GP Jos� Dubois Isi�res 21 juli
geen uitslag gepubliceerd: peloton

Dwars door de Vlaamse Ardennen 2015 19 juli
1e

BK Tervuren 28 juni
17e


BK Tijdrijden Mol-Postel 26 juni
18e

Oetingen  24 juni
19e

Lede 21 juni
6e

Ronde van Limburg; 14 mei
34e

Skoda Luxemburg Tour
Rit 1: 56e
Rit 2: 46e
Rit 3: 14e
Rit 4: 103e 
rit 5: opgave 

Borsbeek 25 mei
3e

Verrebroek 24 mei
1e

4-daagse van Duinkerke 6-10 mei
Etappe 1 Orchies: 21e
Etappe 2 Maubeuge: 44e
Etappe 3 Saint Omer: 62e (opgehouden door val)
Etappe 4 Cassel: 95e
Etappe 5 Duinkerken: 54e
Eindstand 49e 

Tour de Yorkshire 1-3 mei
Etappe 1 Scarborough: 78e
Etappe 2 York: 115e (vroege vlucht tot 25 km v��r de aankomst)
Etappe 3 Leeds: 50e 

Paris Roubaix 12 april 
Opgave (na mechanische pech van kopman-wiel afgegeven)

Scheldeprijs 8 april

83e

Paris Camembert 5 april
85e

Driedaagse DePanne Koksijde 31 maart-2 april
rit 1 Zottegem: 78e
rit 2 De Panne: 59e
rit 3a De Panne: 71e
rit 3b De Panne: 56e

Eindstand: 51e

Gent Wevelgem 29 maart
Opgave

E3 prijs Harelbeke 27 maart
107e

Zeeland Seaports 21 maart
Opgave

Handzame Classic 20 maart

27e

Energiewacht Drenthe 15 maart
115e

Profronde Drenthe 14 maart
43e

Wanzele Koerse 11 maart
34e

GP Le Samijn 4 maart
Opgave

Boucles Dr�me Ard�che 28 februari-1maart
Classic Sud-Ard�che en Dr�me Classic (UCI 1.1): opgave diep in de wedstrijd

2014

Textielprijs Vichte 23 september
50e

Kampioenschap van Vlaanderen Koolskamp 19 september
112e

Kustpijl Heist 13 september
78e

Kortemark 4 september
41e

Tour de Limousin 19-22 augustus
Rit 1: 137
Rit 2: 111
Rit 3: 84
Rit 4: 102

Eneco Tour 11-17 augustus
Rit 1: Terneuzen: 62e
Rit 2: Vlijmen: 75e
Rit 3: Breda: 96e op 1.03 van winnaar TT
Rit 4: Ardooie: 66e
Rit 5: Geraardsbergen: 141e
Rit 6:  la Redoute: opgave
Rit 7: Sittard: niet gestart

Prudential Ride London 10 augustus
60e

La Polynormande-Coupe de France  3 augustus
7e

Ninove 25 juli
78e

Dentergem 21 juli
1e

GP Jos� Dubois, 20 juli
5e

Wielsbeke Belgisch kampioenschap 29 juni
26e (kopgroep wordt ingelopen in de laatste honderden meters)

Ruddervoorde 24 juni
10e

Ster ZLM Toer
Proloog: 53e (30 minuten opgehouden door brand en daardoor koude start)
Rit 1: 50e
Rit 2: 40e
Rit 3: 84e
Rit 4: 92e (valpartij)

Ronde van Limburg
108e - Prijs van de Strijdlust

Borsbeek 9 juni
opgave

Zeeland SeaPort Classic 7 juni
67e

Gullegem Koers
4e 

World PortsClassic 24-25 mei
rit 1: 57e
rit 2: 50e

Velothon Berlijn 18 mei
60e (lekke band in slotronde)

4 daagse Duinkerke 7-11 mei.
Rit 1: 51e
Rit 2: 79e
Rit 3: 79e
Rit 4: opgave (rug)

GP De La Somme 4 mei
61e

BK tijdrijden 1 mei
11e

Parijs Roubaix 13 april
68e

Schelde Prijs Schoten 9 april
124e

Volta Limburg Classic 5 april
Opgave

3-Daagse De Panne Koksijde 1-3 april
Rit 1: 61e-leider in rushes klassement
Rit 2: 61e
Rit 3a: 99e- Stijn herovert de blauwe trui
Rit 3b: 51e

Eindklassement: 46ennaar van het Klassement van de Rushes
Winnaar van de prijs voor de Strijdlust

Gent-Wevelgem 30 maart 
115e

Dwars door Vlaanderen 26 maart
81e

Handzame Classic 21 maart
47e

Omloop het Waasland 16 maart
71e

Driedaagse West-Vlaanderen
Middelkerke (proloog): 52e
Harelbeke: 82e
Ichtegem: 52e

Eindstand 30e

Kuurne Brussel Kuurne 2 maart
Opgave na val

Omloop het Nieuwsblad 1 maart
75e na 150 km in de aanval

Ruta del Sol 19-23 februari
Proloog: 50e (Valverde)
Rit 1: 66e op 5 min12 (Valverde)
Rit 2: 62e
Rit 3: 119e na val op 3 km
rit 4: 112e

Ster van Bess�ges 5-9 februari
rit 1: 42e
rit 2: 99e
rit 3: opgave na ziekte

2013
Parijs Tours 13 oktober
91e (val op 20 km van de eindmeet)

Parijs Bourges: 
61e 

Franco Belge-Eurometropole Tour 3-6 oktober
Rit 1 Moorslede: 56e
Rit 2 Poperinge 46e
Rit 3 Nieuwpoort: 53e
Rit 4 Doornik: opgave (ziek)

Gooik, 29 september
170 deelnemers: 56e

GP Isbergues, 22 september
160 deelnemers 65e

GP de la Somme, 20 september
opgave

GP de Wallonie, 18 september
170 deelnemers: 35e

Leuven 15 september
146 deelnemers: 15e

Zwevegem 9 september
136 deelnemers: 2e

Brussels Cycling Classic 7 september
Opgave na valpartij

Izegem 5 september
232 deelnemers: 13e

World Ports Classic 30-31 augustus
Rit 1: Antwerpen-Rotterdam: 60e
Rit 2: Rotterdam-Antwerpen: opgave

Kortemark 29 augustus
123 deelnemers: 2e

Geraardsbergen 28 augustus
245 deelnemers: opgave

Tour du Limousin: 20-23 augustus-160 vertrekkers
Rit 1: Limoges Rochechouart: 70e
Rit 2: Rochechouart-Ambazac: 20e
Rit 3: Ussac-Chamboulive: 31e
Rit 4: Bourganeuf-Limoges: 27e

Eindstand: 34e op 1 min20
Jongerenklassement 6e
Bergklassement: 11e

96 renners be�indigden de wedstrijd.

Heusden Koerse
186 vertrekkers: 15e

BK tijdrijden Maldegem
10e

Havenpijl 4 augustus
148 vertrekkers: 3e

La Polynormande 28 juli
117 vertrekkers: 68e

TRW2013 20-24 juli
Eupen: 91e
Engis: 111e
Bastogne: 90e
Tubize: 109e
Thuin: 104e

Stijn wint het rushesklassement en wordt  2e in de strijd van de strijdlust. 

Harlues 13 juli
Opgave door nawee�n valpartij in Sint Niklaas

Sint Niklaas 9 juli
5e plaats

IWT Oetingen
189 vertrekkers: opgave door maagkrampen na sterke wedstrijd.

BK La Roche en Ardennes
126 vertrekkers: 25e (maar niet in uitslag opgenomen)

Ruddervoorde
afgestapt na 110 km

Ster ZLM Toer-Nederland 12-16 juni
139 vertrekkers

Rit 1: Proloog Goes: 16e
Rit 2: Breda: 103e
Rit 3: Buchten: 47e
Rit 4: La Gileppe: 31e
Rit 5; Boxtel: 49e

Algemeen klassement 22e

GP Gippingen-Zwitserland
157 vertrekkers: 86e

Terneuzen, Ronde van Zeeland Seaports, 2 juni
135 vertrekkers: 80e

Heistse Pijl, 1 juni
170 vertrekkers: 11e

Gullegem, 28 april
opgave

Ronde van Belgi�: 22-26 mei
159 vertrekkers.

Rit 1 Lochristi-Knokke Heist: 115e
Rit 2: Knokke-Heist-Ninove: 68e + prijs van de strijdlust
Rit 3 Beveren: 16e
Rit 4 Lac de l'Eau d'Heure: 98e
Rit 5 Banneux: 53e

GP Criquielon: 18 mei
195 deelnemers: 124e (val in slotfase)

Belsele-Puivelde: 15 mei
197 deelnemers: 9e plaats

Rund um K�ln: 12 mei
160 deelnemers: 6e plaats

Ronde van Limburg: 9 mei
188 deelnemers: 66e

Presidential Tour of Turkey
193 deelnemers

Rit 1 Alanya Alanya: 111e

Rit 2: kniepijn , met opgave in rit 3 voor gevolg.

Tro Bro Leon, 14 april
150 deelenemrs: 69e + Prijs van de Strijdlust

Tour de Finist�re, 13 april
145 deelnemers: opgave (53 renners reden de wedstrijd uit)

GP Denain, 10 april
135 deelnemers: 37e

Scheldeprijs Schoten, 3 april
192 deelnemers: 52e

Volta Limburg Classic, 30 maart
200 deelnemers: 54e

Gent Wevelgem, 24 maart
Opgave na "valse start"

Dwars door Vlaanderen, 20 maart
Opgave na massale valpartij

Handzame Classic, 15 maart
Valpartij in de slotronde en opgave

Omloop het Waasland, 10 maart
174 deelnemers: 98e

Wanzele 6 maart
241 deelnemers: 33e

Maxima Roma 3 maart
129 deelnemers: 106

Strade Bianche 2 maart
132 deelnemers: 73e

GP Camaiore 28 februari
150 deelnemers: 71e

Rekkem 17 februari:
89 deelnemers: 1e

Blaarmeersen 13 januari
Omnium Peter Harinck: 2e

2012
Tielt, 4 oktober
92 vertrekkers: 1e

Marigny-DuoNormand koppeltijdrit 53 km, 30 september
1e samen met Yves Lampaert in nieuw parcoursrecord van 1u08.58

Kemzeke Stekene, 26 september
100 vertrekkers: 2e

Gooikse Pijl (1.2), 23 september
106e

Tour de Moselle, 14-16 september
126 vertrekkers
Escherange 157 km: 1e
Terville 17.8 km: 9e
Basse Ham 99 km: 14e
Thionville, 172 km: 33

Algemeen klassement: 3e op 5 sec van de winnaar.

Cherbourg 7-9 september
Cherbourg La glacerie: 12e
Octeville-Octeville: 12e
Tourtaville: 10e
Cherbourg: 47e
Algemeen klassement: 8e

Westerlo, 2 september
77 vertrekkers: 1e

Putte
99 vertrekkers: 2e

Liedekerkse Pijl (BVB)
190 vertrekkers: 8e

GP Marbriers Bellignies (UCI 1.2)
153 vertrekkers: 17e

Wielsbeke, 19 augustus BK
26e

Grembergen, 16 augustus
83 vertrekkers: 29e (spurt aangetrokken voor ploegmaat, die voor eigen volk reed)

BK Tijdrijden Lac De l'Eau D'Heure 15 augustus
6e plaats

Overijse, 4 augustus
85 vertrekkers: 1e

Kreiz Breizh Elite (2.2) 28-30 juli
143 vertrekkers
Rit 1: 14e
Rit 2: 19e
Rit 3: 91e
Rit 4: 62e

Eindklassement: 19e

Deinze, 24 juli
84 vertrekkers: 6e

Westrozebeke, 23 juli
113 vertrekkers: opgave na 40 km ontsnapping met oa Sep Vanmarcke

Borlo, 15 juli Ploegentjdrit Topcompetitie
2e plaats na Topsport Vlaanderen.

Geel, 11 juli UCI 1.2
183 vertrekkers: 150e

Grand Prix Pont-�-Marcq, 8 juli UCI 1.2
148 vertrekkers: 11e

Ardense pijl, 20 juni Topcompetitie
190 vertrekkers: 4e

Memorial No�l Soetaert 9 juni
183 vertrekkers: 33e

Gullegem Koerse
108e

Boucles de l'Austreberthe 27 mei
1e plaats

Franche Comt�, 17-20 mei
Rit 1: 15e
Rit 2: 1e
Rit 3: 28e
Rit 4:  21e
Rit 5: 17e

Algemeen klassement: 10e 

Triptque Ardennais, 11-13 mei
Rit 1: 38e
Rit 2: 15e
Rit 3:  7e
algemeen klassement: 9e
bergklassement: 3e
ploegklassement: 1e

Circuit de Wallonie, 6 mei
Opgave

Wiekevorst, 28 april PK Antwerpen
1e plaats: Kampioen

Challenge des Ardennes, 19-22 april � 130 vertrekkers

Bertogne: 1e
Etalle: 2e
Hotton: rustdag
Vaux-sur S�r:4e

Zellik-Galmaarden, 15 april
192 vertrekkers: 28e

Vosges-Piemontes, 7-8 april
Rit 1: 7e
Rit 2: 6e
Rit 3: 82e
Algemeen klassement: 19e

Herne, 4 april
174 vertrekkers: 11e

Oostmalle PK tijdrijden 3 april
1e plaats: Kampioen.

Tour de Normandie 19-25 maart
Saint-L�: 96e
Forges-les-Eaux: 59e
Elboeuf-sur-Seine: 67e
Flers: 51e
Villers-Bocage: 69e
Bagnoles-de-l'Orne: 65e
Caen: 98e

Eindstand: 50e

Ieper 11 maart
191 vertrekkers: 69e

Ichtegem 4 maart
181 vertrekkers: 34e

 Harelbeke Vlaamse Pijl 3 maart
192 vertrekkers: opgave

Brussel-Opwijk 26 februari
192 vertrekkers: 29e

Moorsele 26 februari
82 vertrekkers: 11e

2011

Sint Truiden 3 april
141 vertrekkers: 29e

Amay 2 april
221 vertrekkers: 16e

Aalst Sint Truiden 27 maart
195 deelnemers: 57e

2010:

Omnium Blaarmeersen 19 december

Scratch: 4e
Afvalling: 2
Puntenkoers: 2e
1 km: 2e (1.07.8)

Overall: 2e

Cinturo de l'Emporda UCI 2.2

134 deelnemers:
Roses: 27e
La Jonquera: 4e
Figueres: 70e

Eindwinaar van het knelpuntenklassement.

Gooikse pijl 26 september

95e: 194 deelnemers

Omloop van het Houtland Lichtervelde 22 september

67e

Kampioenschap van Vlaanderen Koolskamp 17 september

172 deelnemers: 107e

Grand Prix de Wallonie 15 september

168 vertrekkers: 115e

Memorial Rik Van Steenbergen 8 september

196 vertrekkers: 105e

Westerlo 5 september

101 vertrekkers: 2e

BK Hooglede Gits

198 vertrekkers: 31e

Mi-ao�t Bretonne 12-15 augustus

156 vertrekkers

Pontrieux: 11e
Poullaouen: 38e
Pont Scorff: 21e
Guerlesquin: 48e

Stijn finisht 16e in het Algemeen klassement.

Brasschaat Topcompetitie "Dwars door de Kempen"

187 vertrekkers: 120e (ingelopen in slotkilometer)

Ronde van Vlaams Brabant 28 juli-1 augustus

197 vertrekkers

Lubbeek:  51e - leider in de rushes
Wilsele: 5e - leider in de rushes
Rotselaar: 4e - leider in de rushes - 6e Algemeen klassement - 3e Puntenklassement.
Betekom: 4e - leider in de rushes - 1e Algemeen klassement - 2e Puntenklassement.
Dilbeek: 9e - EINDWINNAAR ALGEMEEN KLASSEMENT, JONGERENKLASSEMENT EN RUSHES

Ronde Van Luik 17-21 juli

196 deelnemers

Blegny: 3e - winaar van het Rodania uurwerk en leider in het jongeren klassement
Remicourt: 60e- leider in het jongerenklassement
Ans: 3e -leider in het algemeen klassement, het puntenklassement en het jongerenklassement.
Welkenraedt: 69e-5e in het algemeen klassement.
Seraing: 15e-8e in de eindstand op 26  sec van het podium-4e in het jongerenklassement-3e in de puntenstand

Geel (Topcompetitie): 11 juli

198 deelnemers: 4e

Aarschot: 4 juli

198 deelnemers: 2e

Halen

100 deelnemers: 8e

Puivelde U23

70 deelnemers: 8e

Circuit de Wallonie 9 mei

189 deelnemers: 9e

Wijnegem 2 mei

123 deelnemers: 7e

Borlo Nationale testtijdrit 1 mei

14 deelnemers: 4e

Vilvoorde 24 april

149 deelnemers: 23e (gehinderd)

Zellik-Galmaarden 18 april

�200 deelnemers: 97e (ingelopen  op 600 m voor de aankomst)

St.Gillis- Waas 12 april

86 deelnemers: 2de

Zonderschot 9 april

199 deelnemers: 44ste

Nieuwkerken-Waas 5 april

106 deelnemers: 5e

2009:

BK Derny U23

3e plaats (gangmaker Benny Hoefs)

Circuit Franco Belge 1-4 oktober

Moeskroen: 144

Poperinge: 132

Ichtegem: 147

Doornik: 133

24 september: Stekene (profkoers)

142 deelnemers: 65e

6 september: Westerlo

102 deelnemers: 9e

23 augustus: Binche Belgisch kampioenschap

189 deelnemers: 11e

19 augustus: Torhout

91 deelnemers: 5e

16 augustus: Duffel

77 deelnemers: 1e

15 augustus: Saint-Ghuislain BK tijdrijden

12e plaats (36 deelnemers) op 1 min 22 van Julien Vermote.

11 augustus: Heusden Koerse

197 vertrekkers: in peloton na massaspurt (geen uitslag)

1-5 augustus Ronde van Namen

� 180 vertrekkers

Vezin: 145 (ziek)

Vresse s/Semois: 68e

Assesse:: 59e

Tamines: 51e

Namur: 18e

22-26 juli Ronde van Vlaams Brabant: 183 vertrekkers

Wilsele: 118e

Lubbeek: 5e

Dilbeek: 19e

Rotselaar: 107e

Asse: 9e

18 juli Sinaai

86 vertrekkers: 2e

11 juli Geel

� 190 deelnemers: 48e

4 juli Melle

165 vertrekkers: 6e plaats

1 juli Wiekevorst

124 deelnemers: 50e

23 juni Keerbergen:

67 deelnemers: 12e

3 mei Vremde: Provinciaal kampioenschap Antwerpen

133 deelnemers: 1e plaats

1 mei prijs Hoboken

188 deelnemers: 18e

30 april Hulshout

1e plaats

26 april: Molenstede:

Opgave na lekke band

19 april Zellik Galmaarden:

195 deelnemers: 55e plaats

13 april Aarschot-Dwars door het Hageland

265 deelnemers: 9e plaats

10 april Zonderschot

235 deelnemers: 3e plaats

27 maart Pruzkow Polen

WK Ploegenachtervolging: 9e in nieuw BR 4'08"825

8 maart: Brussel Zepperen

191 deelnemers: 16e

1 maart: Brussel Opwijk

� 190 deelnemers: 52e

2008

18-23 november UIV Toekomstzesdaagse Gent (met Tosh van der Sande)

1e plaats in de eindstand-5dagzeges

6-9 november UIV M�nchen

Dag 1: 3e

Dag 2: 8e

Dag 3: 2e

Eindstand 2e

17 oktober EK Alkmaar:

Omnium: 17e

10-11-12 oktober: BK piste

4 km achervolging: 4'41"445 (4e)

Omnium:

200 m: 11"50 (2e)

scratch: 6e

3000 m: 3'32"600 (3e)

puntenkoers: 4e

1000 m: 1'08"889 (4e)

Eindstand: 4e

BK Ploegkoers: 4e samen met Brian Ligneel

28 september: Gooikse Pijl

185 deelnemers: 99e

20 september 2008: Topcompetitie Hotton

� 190 deelnemers: 77e

13 september 2008: Interclub NieuwkerkenWaas

165 deelnemers: 16e

3-7 september EK piste Pruszkow

4 km ploegenachtervolging: 4'15"470 (7e plaats)

scratch heat: 7e - finale: 23e

puntenkoers heat: 5e - finale 21e

15 augustus 2008: BK tijdrijden U23

8e op 27 seconden van winnaar Jan Gyselinck.

12 augustus 2008: Heusden Koerse

168 vertrekkers: 44e

2-6 augustus 2008: Ronde van Namen

182 vertrekkers

Temploux-Andenne: 65e (peloton) op 54 seconden van de kopgroep.

Bievre-Gedinne: 71e (peloton)

Chevetogne-Gesves: 18e (kopgroep)

Jemelle Rochefort: 50e (peloton)

Ciney-Namur: 71e (peloton)

Eindstand: 28e

Jongerenklassement: 8e (zelfde tijd als 4e)

23-27 juli 2008 Ronde Vlaams Brabant

Rotselaar: 36e (opgehouden door val)

Heverlee: 29e

Stok: 16e

Asse: 49e

Merchtem: 50e

Eindstand 9e in het algemeen klassement- 5e plaats in het jongerenklassement

20 juli:Aarsele

45 deelnemers: 2e

11 juli Geel: topcompetitie

189 deelnemers: 36e

6 juli Willebroek

200 deelnemers: 87e

28 juni Rijkevorsel

46 deelnemers: 14e

25 juni Wiekevorst

63 deelnemers: 8e

12 mei Anvaing.

29 deelnemers: 1e

10 mei Puivelde

91 deelnemers: 7e

4 mei PK U23 Pulle

121 deelnemers: 12e

1 mei Hasselt Spa Hasselt

198 deelnemers: 35e

26 april Mariekerke

116 deelnemers: 1e plaats

20 april: Zellik Galmaarden

198 deelnemers: 109e (krampen)

12-13 april: Tweedaagse van de Gaverstreek

184 deelnemers

Stasegem-Stasegem: 58e

Tijdrit: 26e

Deerlijk-Deerlijk: 68e

2 april: Sint Kruis Brugge

7e plaats: 217 deelnemers

1 april 2008: PK tijdrijden U23

2e plaats-21 deelnemers (1- Kris Boeckmans-2-Stijn-3-Sven Nooytens)

23 maart 2008: Zuidkempische Pijl

33e plaats-174 deelnemers

16 maart 2008: Kattekoers

59e plaats-196 deelnemers

9 maart 2008: Brussel Zepperen

20e plaats- 188 deelnemers

2 maart 2008: Brussel Opwijk

17e plaats- 184 deelnemers

2007:

8 december 2007: World Cup Peking

Ploegenachtervolging: 12e in Belgische record 4'11''345

1 december 2007: World cup Sidney

Scratch : 19e in finale-54 deelnemers

Ploegenachtervolging: 14e tijd 4'13"098

21 oktober: EK Ploegkoers U23

7e plaats met ploegmaat Tim Mertens

21-23 september 2007: Ronde van Istri� Wereldbeker

1e rit: 1e plaats

2e rit: 5e plaats

3e rit: peloton

2e plaats in de eindstand, na ploegmaat Yannick Eyssen;

Winnaar van het ploegenklassemenet en 2e in de Bergprijs,

16/09/2007: Angreau Honnelle BVB

153 deelnemers: 3e

15/09/2007: Stekene

52 deelnemers: 8e

12/09/2007: BVB VWEM

1e plaats

09/09/2007: Overijse

55 deelnemers: 9e plaats

01/09/2007: Meulebeke

198 deelnemers: 1e

24-26/2007: Munsterland Rundfahrt

20e in de einduitslag.
Winnaar in het ploegenklassement met de nationale ploeg (Allegaert(1), Vermote, Helven(opgave), Van Hoecke(opgave na sleutelbeenbreuk), Vlasselaer, Steels(20))

9e in de tijdrit op 16 sec van de winnaar.

tijd 13.03 ; Vorig jaar onder vergelijkbare weesromstandigheden 13.38 op hetzelfde parcours

19/8/2007: Ronde van Vlaamse Gewest

200 deelnemers:1ste

15/8/2007: BK Tijdrijden

13de

7/8/2007: WK ploegkoers

7de

4/8/2007: WK Omnium

200m: 10.94, 5de

scratsh: 6de

achtervolging: 2.15, 3de

puntenkoers: 4de

km: 1.06.44, 7de

21/07/2007: Zottegem

135 deelnemers: 62e

14/07/2007: Dentergem.

101 deelnemers: 1e

06-09/07/2007: Vierdaagse Kontich: 155 vertrekkers

Proloog: 5e plaats op 13 sec van de winnaar

Rit 1: 4e

Rit 2a: ploegentijdrit: 1e.
Daardoor wordt Stijn even leider in het Algemeen Klassement.

Rit 2b: 66e op 17 sec in het peloton. Leidersplaats gaat naar ploegmaat Jelle Wallaeys

Rit 3: 56e op 2min20 sec van 13 koppige leidersgroep.

Eindstand: 10e Algemeen klassement; 1e plaats Ploegenklassement.

30/06/2007: Herenthout

81 deelnemers: 4e

27/6/2007: Oostmalle:Provinciaal kampioenschap tijdrijden

Provinciaal kampioen!

24/6/2007: Gooik

145 deelnemers: 13de

10/6/2007: BvB Rijmenam

200 deelnemers: 13de

27-29/5/2007: Ronde van de Vlaamse Ardennen

120 deelnemers: eindstand 12de, winnaar bergklassement

21/5/2007; BK Zemst

180 deelnemers: 153 (ingelopen in laatste km) 

10-14/5/2007: Vredeskoers Tsjechie, WB

Tijdrit: 14de; Goed eindklassement verloren na 10 min straftijd wegens helpen Vermote)

01/05/2007: Berlare

109 deelnemers: 4e plaats

29/04/2007: Korbeek Lo BVB

7e plaats

22/04/2007: Sint-Gillis-Waas.

106 deelnemers : 1e plaats

21/04/2007: Borlo, Nationale testtijdrit

7e plaats

15/04/2007: Tielt

114 deelnemers: 6e plaats na winst massaspurt.

07-09/04/2007: Ster van Zuidlimburg:

Proloog: achtste plaats

Rit 1: 103e

Rit2:

Rit3:

Einduitslag:

01/04/2007: Aalst Sint-Truiden BVB

180 deelnemers: 86ste

31/3/2007: Neeroeteren, Nationale tijdrittest

60 deelnemers: 8ste

25/03/2007: Zingem

85 deeelnemers: 11e plaats

7/03/2007: Koolskamp

106 deelnemers: 1ste plaats

23/02/2007 : Wereldbeker Elite Manchester scratch

Valpartij op 3 ronden voor de aankomst en daardoor uitgeschakeld in de reeksen.

10/2/2007 : Belgisch Kampioenschap Ploegkoers Hasselt

Belgisch kampioen met Frederique Robert !

3&4/02/2007 : Belgisch Kampioenschap Blaarmeersen

3000 m : Kampioen in 3'35"6 !

teamsprint : Kampioen (met Frederique Robert en Timothy Stevens) !

Keirin : 2e

Sprint : 2e

Km stilstaande start : 2e

Scratch : 3e

Puntenkoers : 4e

24/01/2007 : Omnium Blaarmeersen

3000 m : 3e

puntenkoers : 6e

Eindstand : 3e

21/01/2007 : Belgisch Kampioenschap omnium

Belgisch kampioen !

200 m : 2e

Scratch : 4e

2 km achtervolging :1e

puntenkoers 1e

Km stilstaande start : 1e

13&14/01/2007 : Interland Alkmaar

Ploegkoers 2e (Frederique Robert)

Ploegenachtervolging : 2e (Gieljan Engelrelst, Gert-Jan Van Immerseel, Julien Paquette, Stijn Steels)

Km stilstaande start : 7e

Scratch : 4e

Puntenkoers vierde

05/01/2007 Pistemeeting Gent

Ploegenomnium (Tosh Van De Sande, Gert-Jan Van Immerseel, Frederique Robert, Stijn Steels) : 1e plaats

Overwinning in de ploegenachtervolging

30/12/2006 Pistemeeting Gent

Belgisch kampioen ploegenachtervolging (Steels, Debusschere, Allegaert, Engelrelst) : tijd 4'38''

Ploegkoers (Steels/Van Immerseel) : 2e plaats

23/12/2006: pistemeeting Gent

Afvalling: 1ste

Puntenkoers: 8ste